logo

ORGANIC STYLE

AGROPORT в Туреччині представить українських органіків

AGROPORT в Туреччині представить українських органіків

ORGANIC STYLE 13.05.2019  07:19 320

З 15 по 18 травня в Ізмір (Туреччина) проходитиме X Міжнародна виставка органічних продуктів Ekoloji Izmir 2019. Команда AGROPORT, яка організовувала в лютому Національний павільйон в Нюрнбергу на вистаці BIOFACH, тепер представить українських органічних виробників і в Туреччині.

Про це повідомляє прес-служба AGROPORT.

Туреччина сьогодні один з найбільших світових виробників органіки – цей напрям має велику підтримку від держави. Тому й виставка проводиться масштабно, а асортимент продукції широчезний: від органічного одягу до дитячих товарів, від косметики до продуктів харчування та засобiв гігієни, пакувальне обладнання.

До речі, Izmir Organic Products Fair цього року став партнером AGROPORT і  був представлений на Форумі у Львові. Тепер українці поїхали показати свої органічні досягнення. Наші виробники будуть представлені під  експортним брендом BuyOrganic.in.ua.  Загалом майже 400 найменувань. Є звісно,  і сировина – зерно, ягоди, але також велика частка переробленої продукції: олія, чаї, мед,томатна паста, молочна продукція, соки, фруктові пасти тощо. Участь у виставці відкриває для наших виробників нові перспективні ринки – адже очікують понад 13 тис. відвідувачів.

 «AGROPORT  давно переріс формат сільськогосподарської виставки і сьогодні це справжня еко-система підтримки виробників. Українські аграрії вміють виготовляти високоякісну продукцію, але маркетинг поки що слабкий. А без нього про іноземні ринки годі мріяти. Основні наші зусилля спрямовані саме на те, щоб вивести нашого виробника на світовий рівень. Тому активно представляємо своїх експонентів на міжнародних, заходах. У лютому був Біофах у Нюрнберзі, зараз Ізмір, далі на черзі — виставка у Лондоні.  Деякі українські виробники приїдуть особисто, але багатьох буде представляти команда AGROPORT», — розповідає керівник AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко. 

Крім того, українці мають потужний інструмент для виходу на міжнародний ринок – AgrоportEх.Bio — це мобільна платформа, яка забезпечує прямий доступ для покупців зі всього світу до сертифікованих виробників органічної продукції. Вона вже працює українською, російською та англійською мовами і доступна для користувачів з 35 країн. Наступного тижня буде вперше представлена на виставці в Туреччині.


Для довідки: AGROPORT Ukrainе щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів з 2014 року. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram