logo

ORGANIC STYLE

БТУ-ЦЕНТР розповість про мікоризу просто

БТУ-ЦЕНТР розповість про мікоризу просто

ORGANIC STYLE 02.09.2020  07:47 76

Одним з ризиків у сільському господарстві є недостатня кількість вологи, необхідної для отримання сталого врожаю. Найбільш ефективним засобом, який допомагає рослинам отримувати вологу та елементи живлення навіть за несприятливих умов, є мікоризація.

Про це розповідають спеціалісти компанії БТУ-ЦЕНТР. 

Мікориза — потужний «насос» для рослин, вона не тільки подає їм воду з глибших шарів грунту, а й живить рослини. Площа поглинаючої поверхні мікоризоутворюючих грибів у 100 разів перевищує поглинаючу поверхню кореня рослини. Гриби отримують від рослин продукти фотосинтезу для свого розвитку, а взамін віддають воду і перетворені в доступну форму поживчі речовини. Завдяки рослинному гормону — індолілоцтовій кислоті, яку продукують бактерії, рослини отримують додаткове живлення з раніше недоступних сполучень грунту.

Мікориза активно допомагає рослинам засвоювати азот, калій та фосфор з раніше недоступних (змінералізованих) сполучень грунту, що збільшує урожайність при малій потребі в удобренні та воді. Крім того, мікориза забезпечує рослини мінералами, вітамінами, ферментами, біостимуляторами, гормонами.

4 вересня на третьому навчальному вебінарі «Про мікоризу просто» спеціалісти БТУ-ЦЕНТР детально розкажуть як відбувається процес мікоризації, чи можна посилити ефективність біопрепаратів, який спосіб внесення мікоризних препаратів є найбільш ефективним та яких правил слід дотримуватись під час протруювання й висіву насіння, а також під час внесення мікоризних препаратів безпосередньо в ґрунт.

Зареєструватися


Ключові новини аграрного ринку в Telegram