logo

ORGANIC STYLE

Голландці шукають в Україні органічні фрукти і ягоди

Голландці шукають в Україні органічні фрукти і ягоди

ORGANIC STYLE 03.04.2019  07:22 464

Компанія Tradin Organic (Нідерланди) сподівається знайти в Україні постачальників органічних фруктів і ягід для постачання продукції в США, Європу та для переробки.

Про це розповів представник компанії Tradin Organic Лоік Вестерс під час ягідного форуму «S-Fruit Transformation».

«Наша компанія не лише займається трейдингом, але й вирощує і виробляє  органічну продукцію. Половину з виробленого реалізуємо в США та 40% продукції припадає на країни Європи. По фруктовому напрямку активно працюємо з Сербією і очікуємо, що зможемо налагодити таку ж співпрацю з українськими виробниками», - зазначає Лоік Вестерс.

За його словами, насамперед Tradin Organic цікавить ягоди: полуниця, малина, лохина садова і дикоросла, фруктові соки і концентрати.

Обов’язковою умовою співпраці є ексклюзивність на вироблену продукцію, тобто компанія, як правило, хоче бути єдиним представником і продавцем продукції українського виробника з яким підписує договір.

«Також обов’язковою умовою в співпраці є наявність у виробника власної системи заморозки, яка може бути як тунельною так і статичною. Важливо щоб у виробник зміг забезпечити безперервні і стабільні поставки продукції не лише в сезон, а протягом всього року. І, звісно, вітається різноманітність представленої продукції, в даному випадку, різних видів ягід», - відмічає Лоік Вестерс.  


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram