logo

ORGANIC STYLE

Лещенко: Органіка стане невід’ємною складовою розвитку агросектору України

Лещенко: Органіка стане невід’ємною складовою розвитку агросектору України

ORGANIC STYLE 18.02.2021  12:17 218

У програмному варіанті про Стратегію розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості до 2026 року органіка визначена як стратегічна основа.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко під час урочистого відкриття Українського національного павільйону ORGANIC UKRAINE BUSINESS HUB на міжнародній виставці органічних продуктів BIOFACH eSpecial 2021.

«Пишаюся результатом проведеної організаторами роботи над створенням Українського національного павільйону ORGANIC UKRAINE BUSINESS HUB в рамках виставки BIOFACH eSpecial 2021. Бути партнером на такому міжнародному рівні — велика честь для України, а особливо зважаючи на те, що ми зовсім нещодавно представили стратегічне бачення агросектору України до 2030 року. І в програмі відзначено, що органіка буде невід’ємною складовою потужного розвитку агросектору України», — зазначає Роман Лещенко.

За його словами, Україна входить до ТОП-3 найбільших експортерів органічної продукції до ЄС і має неймовірний потенціал зростання.

«Ми бачимо, що з кожним роком розширюється географія експорту української органічної продукції до Європи, Азії, США, Канади, при цьому всі виробники прагнуть експортувати продукцію з доданою вартістю. Вважаємо, що забезпечення органічного сектору належною законодавчою базою, адаптація до вимог регламентів ЄС максимально посилить довіру імпортерів української органічної продукції до України як торгового партнера і забезпечить максимально дієвий контроль за суб’єктами українського ринку та підвищить рівень їхньої відповідальності», — стверджує Роман Лещенко.

Він також додав, що позиція Міністерства аграрної політики та продовольства полягає в підтримці проєктів виробництва органічної продукції, максимальному залученні міжнародної технічної допомоги, взаємодії з представниками органічного сектору для максимального розвитку цього напряму.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram