logo

ORGANIC STYLE

На Львівщині в дитячому садку запущено проєкт «Живи органічно»

На Львівщині в дитячому садку запущено проєкт «Живи органічно»

ORGANIC STYLE 29.07.2020  07:12 130

У Львові в дитячому садку №106 реалізовується проєкт «Живи органічно», який покликаний залучити дітей до вирощування та споживання органічних овочів, правильному поводженню з відходами та ставленню до природних ресурсів.

Про це повідомила президент Львівської міської громадської організації «Екотерра» Наталія Чоловська під час XXVІ регіонального форуму «Органічна Україна. Львів».

«Останнім часом діти дуже прив’язані до гаджетів, до сучасних технологій, все менше гуляють на свіжому повітрі і їх не цікавить природа. «Екотерра» спільно з Ашан започаткувала проєкт «Живи органічно» щоб діти могли приймати активну участь у вирощуванні овочів та побачили всі стадії розвитку рослин і самостійно доглядали за ними. Для цього на території дитячого садку збудована теплиця, де вирощуються овочі та фрукти. Цей проект покликаний закласти корисні звички у дітей для спілкування з природою, заохотити до споживання овочів, фруктів та ягід. В разі якщо вони вирощуватимуть продукцію самостійно, можливо, їм захочеться їх скоштувати», — розповідає Наталія Чоловська.

За її словами, будівництво теплиці, то лише початок запланованого проєкту. Наразі на території садочку в процесі будівництва вермиферма, яка дасть можливість всі відходи з кухні дитячого садочка, ті що підходять до компостування і годівлі каліфорнійського хробака, переробляти на біологічні добрива.  

«Так ми надаємо дітям практичні знання, навики у поводженні з органічними відходами. Завдяки вермифермі садочки зможуть зменшити кількість відходів і водночас ми навчимо дітей правильному поводженню з відходами і ставленню до природних ресурсів», — зазначає Наталія Чоловська.

Вона впевнена, що в результаті реалізації проєкту, садочок окрім теплиці, вермиферми, мультимедійного обладнання, сформує ще й майбутніх споживачів органічної продукції.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram