logo

ORGANIC STYLE

Органічна олія Garna Organica зайшла в METRO

Органічна олія Garna Organica зайшла в METRO

ORGANIC STYLE 08.06.2020  07:57 177

Органічна соняшникова олія Garna Organica з квітня розширила свою представленість та з’явилася в одному із найбільших міжнародних операторів роздрібної та дрібнооптової торгівлі, що налічує понад 850 торговельних центрів у 32 країнах світу METRO Cash&Carry.

Про це повідомляє компанія «УКРОЛІЯ» на своїй сторінці facebook з зазначенням, що компанія активно працює над тим, щоб органічна олія не лише експортувалася за кордон, а й була доступною кожній українській сім’ї.

МЕTRO Cash&Carry Україна має 23 центри оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі.

В «УКРОЛІЇ» відмічають, що торгівельна мережа більш зацікавлена в унікальному товарі, однак з оригінальним товаром складніше зрозуміти й спрогнозувати, наскільки він буде затребуваним у споживачів.

«Поріг входу в ритейл достатньо високий із точки зору компетенції. Проводилися довготривалі і не прості переговори через високі вимоги METRO як до продукту, так і до умов співробітництва», - йдеться в повідомленні.

Garna Organica представлена у всіх 23 магазинах мережі METRO Cash & Carry Україна наступними позиціями:

• High Oleic for salads (високоолеїнова для салатів) 500 мл

• High Oleic for frying (високоолеїнова для смаження) 1 л

• Classic for frying (для смаження) 1 л


Ключові новини аграрного ринку в Telegram