logo

ORGANIC STYLE

Органічний альянс: Шість компаній об’єдналися для пошуку нових ринків

Органічний альянс: Шість компаній об’єдналися для пошуку нових ринків

ORGANIC STYLE 24.07.2020  14:26 86

Відомі на ринку з власним брендом, із давніми партнерськими зв’язками постачання органічної сировини та досвідом з експорту компанії-переробники об’єднали зусилля щоб разом ширше представити асортимент органічних круп та пластівців на зовнішніх ринках. Альянс Organic Ukraine Business Hub CEREALS дає позиціонування спільної асортиментної пропозиції.

До об’єднання ввійшло шість експортоорієнтованих підприємств: ТОВ «Агрофірма «Поле», ПП «Галекс-Агро» , ТОВ «Кварк», ТОВ «Органік Оригінал», ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Фірма «Діамант ЛТД».

Органічний експортний альянс для спільного пошуку нового ринку продажів зернової продукції з доданою вартістю виробники створили за підтримки  ГО «Органічна Україна», Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з Державною установою «Офіс з просування експорту України». 

«Це багаторічний проект розвитку торгівлі з доданою вартістю самого традиційного українського продукту – зерна. На першому етапі за допомоги експертів Офісу з просування експорту альянс шукатиме новий ринок для українських органічних круп та пластівців, та вибудує стратегію входження на цей ринок,що дасть можливість на другому етапі знайти потенційних покупців, встановити з ними партнерські відносини та почати здійснювати поставки вже переробленої в Україні продукції на новий цільовий ринок, що в свою чергу відкриває можливість збільшення об’ємів продажу українських органічних продуктів з доданою вартістю на міжнародній арені», — розповідають в «Органічній Україні».

Кінцева ціль Organic Ukraine Business Hub CEREALS — збільшення прибутків компаній-учасників та сприяння їх конкурентоспроможності. Водночас, це формат об’єднання компаній для сумісної презентації органічного сектору України.

Діяльність альянсу розділена на 3 етапи та триватиме 17 місяців. На першому етапі, який орієнтовно триватиме 7 місяців, альянс аналізуватиме потенційні ринки та на основі первинного дослідження, розробленого Офісом з просування експорту, обере ринок у фокусі органічного виробництва круп та пластівців для подальшого таргетування. Другий етап націлений на міжнародну співпрацю в рамках обраного ринку. На третьому етапі передбачено аналіз результатів та планування подальшої діяльності. 


Для довідки: Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram