logo

ORGANIC STYLE

Швейцарія запускає в Україні проєкт для збільшення експорту органічної продукції

Швейцарія запускає в Україні проєкт для збільшення експорту органічної продукції

ORGANIC STYLE 31.08.2020  07:38 251

Уряд Швейцарії фінансуватиме проєкт «Органічна торгівля заради розвитку», мета якого — збільшення експорту органічної продукції та розвиток внутрішнього ринку в Україні.

Про це розповіла менеджер проєкту «Органічна торгівля заради розвитку» Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM) Силке Уленброк під час конференції «Органік: знання, досвід, результат», повідомляє Інфоіндустрія.

За її словами, проєкт діятиме до 2023 року і спрямований на стимулювання попиту на продукти органічного сільського господарства в Східній Європі. Для цього потрібне значне збільшення органічного експорту, а також розширення внутрішніх ринків. В проєкті, крім України, беруть участь Сербія і Албанія.

«Проєкт складається з декількох компонентів — формування вигідного і ефективного виробничо-споживчого ланцюжка. У центрі першого компонента — публічно-приватне партнерство, в ході якого імпортери та експортери можуть подавати свої ідеї та пропозиції. З їх числа будуть відібрані кращі, і почнеться їх реалізація спільно зі швейцарськими партнерами», — зазначає Силке Уленброк.

За її словами, плануються кампанії з підвищення обізнаності споживачів, виробників: удосконалення навичок лідерів сектору — зв'язок виробників з ринками, підтримка з питань сертифікації, обмін досвідом.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram