logo

ORGANIC STYLE

Українську органічну олію відправлено до Канади

Українську органічну олію відправлено до Канади

ORGANIC STYLE 25.07.2020  12:54 56

Компанія «УКРОЛІЯ» відвантажила першу партію органічної високоолеїнової рафінованої соняшникової олії до Канади. Перемовини з одним із найбільших гравців канадського ринку у сфері виробництва та дистрибуції органічних олій тривали майже рік.

Про це повідомляє прес- служба компанії.

Завдяки новому партнеру високоякісні здорові олії від компанії «УКРОЛІЯ» в подальшому будуть використовуватися канадськими виробниками, які працюють на ринках органічних продуктів. Важливо зазначити, що окрім органічного сертифікату за канадським стандартом COR, «УКРОЛІЯ»  має сертифікати BIOSUISSE ORGANIC та USDA ORGANIC, які діють на ринках Європейського союзу та США.

В компанії відзначають, що ринок органічних продуктів Канади зростає з кожним роком і цікавий через свій переконливо великий потенціал. Так, дані Статистичного управління Канади свідчать про те, що щорічні роздрібні продажі органічних продуктів харчування і напоїв в Канаді зросли на 57% за останні п'ять років, і що споживачі в цій країні щорічно витрачають понад 5 мільярдів доларів на придбання органічних продуктів.

«Створення продуктів у сегменті високоолеїнових органічних олій та їх експорт є одним пріоритетних напрямків нашого бізнесу. Ми плануємо продовжувати розширювати свої експортні можливості і ринок Канади, з огляду на чіткі споживчі тенденції останніх років, заслуговує нашої особливої уваги», - зазначають в «УКРОЛІЯ».


Ключові новини аграрного ринку в Telegram